Wesela

Umowa

Gdy już zostanie ustalone, że zespół posiada wolny termin na Waszą uroczystość weselną i po wstępnym kontakcie z naszym menadżerem Zbyszkiem będziecie na Nas zdecydowani, wtedy następnym krokiem jest podpisanie z nim umowy. W umowie tej zawarte są wszelkie potrzebne informacje jak data, cena, miejsce imprezy, poprawiny jak i obowiązki zespołu oraz obowiązki organizatora imprezy weselnej. Wtedy też Para Młoda zostanie poinformowana o wszelkich szczegółach wesela. Za wykonaną usługę wystawiamy paragon lub fakturę.

Czas całkowity uroczystości weselnej

Czas grania jest uzgadniany z Parą Młodą w oparciu o dokładną godzinę uroczystości zaślubin w kościele (opcja bez oprawy muzycznej przed domem tzw. wyprowadzka) lub w oparciu o godzinę oprawy muzycznej przed domem do godz. 4.00 dnia następnego. W przypadku poprawin zaczynamy o ustalonej godzinie i kończymy o 1.00 dnia następnego. Jest możliwość przedłużenia czasu grania po ustaleniu tego z zespołem podczas imprezy. Każda dodatkowa godzina zegarowa jest odpłatna a stawka jest ustalana przy podpisaniu umowy.

Zespół wykonuje bloki muzycznej od 7 do 9 utworów. Przerwy pomiędzy blokami trwają 15 min. Wyjątkiem są przerwy na gorące posiłki czy też desery i z reguły trwają do 30 minut.

Plan Wesela

Po podpisaniu umowy ok. 1 miesiąca przed imprezą na adres mailowy Pary Młodej zostanie wysłany do wypełnienia Plan wesela. W Planie tym zawarte są wszelkie informacje, które pozwolą nam na sprawne przeprowadzenie usługi muzycznej jak i ustalenie zabaw oraz dodatkowych usług m.in.:

 • Przywitanie Pary Młodej.

  Podczas przyjazdu Pary Młodej wraz z gośćmi pod salę weselną zespół wita wszystkich zgromadzonych za pomocą instrumentów akustycznych i wprowadza na salę gdzie po toaście, krótkich słowach naszego konferansjera i tradycyjnym gorzko gorzko wszyscy udają się na obiad.

 • Pierwszy taniec

  Gramy na życzenie Pary Młodej pierwszy taniec (jeżeli nie mamy go w repertuarze to jest możliwość opracowania takiego utworu pod warunkiem że jest w zasięgu muzycznym naszego zespołu) lub też puszczamy utwór z laptopa w przypadku gdy np Młoda Para ma opracowany układ taneczny do danej piosenki.

 • Podziękowania dla rodziców

  Podziękowania zaczynamy od złożenia życzeń które może złożyć w Waszym imieniu nasz konferansjer, po czym odśpiewane zostanie 100 lat dla rodziców oraz osób które w tym dniu Para Młoda chciała by wyróżnić np. świadków, chrzestnych, dziadków. Następnym etapem jest piosenka wybrana z naszego repertuaru lub inna której nie mamy w swoich zbiorach a która jest w zasięgu muzycznym naszego zespołu. W przypadku prezentacji multimedialnej jest możliwość skorzystania z naszego systemu nagłośnieniowego (ścieżka audio).

 • Tort

  Podczas wjazdu tortu na środek sali Zespół gra spokojny, klimatyczny utwór, aż do zjedzenia prze Parę Młodą symbolicznego kawałka tortu.

 • Konkursy i zabawy

  W celu integracji gości zespół przeprowadza zabawy konkursowe, sprawnościowe, muzyczne np. kto w styczniu urodzony, pociąg, kaczuszki, obyrtek, polonez, ręka-noga, taniec facetów, fanty, kabel, zoo itp). Zabawy ustalane są z Parą Młodą na etapie planu wesela lub w jego trakcie.

 • Szafa z przebraniami

  Zespół posiada szafę z przebraniami (peruki, stroje, śmieszne obuwie, okulary, gadżety) dla gości aby dodatkowo wprowadzić element dobrej zabawy i zachęcić gości do zabawy z przymrużeniem oka i dystansem do siebie. Przy tej okazji przeprowadzamy konkurs na najśmieszniej ubranego uczestnika zabawy.

 • Biesiada przy stołach

  Prowadzimy biesiadę przy stołach w oparciu o własne śpiewniki, które rozdajemy gościom aby śpiewali z nami, Niejednokrotnie przebieramy się w śmieszne stroje aby dodatkowo rozweselić uczestników zabawy.

 • Oczepiny

  Przeprowadzamy oczepiny gdzie zostaje wyłoniona nowa Para Młoda wesela jak i zabawę konkursową. Szczegółowe informacje znajdują się w Planie Wesela

 • Repertuar

  Posiadamy bogaty repertuar muzyczny między innymi: biesiada, folk, disco, latino, rock i wiele innych. Staramy się zawsze trafić w gusta i oczekiwania gościa weselnego czy to ze względu na jego wiek czy też na gatunek muzyczny jaki on preferuje i przy jakim bawi się On najlepiej.

Posiadamy

Posiadamy wysokiej klasy nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy, oraz oświetleniowy wraz z wytwornicą dymu. Instrumenty na których gramy są z najwyższej półki!

Dodatkowe usługi