Imprezy Firmowe

Umowa

Po zdecydowaniu się na nasz Zespół, umowę podpisują Państwo z Naszym menadżerem Zbyszkiem z którym można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub osobiście. W umowie tej zawarte są wszelkie potrzebne informacje jak data, cena, miejsce imprezy, jak i obowiązki zespołu oraz obowiązki organizatora imprezy firmowej, które są omawiane podczas podpisania umowy. Za wykonaną usługę wystawiamy fakturę.

Czas całkowity imprezy firmowej

Czas grania uzgadniany jest z Organizatorem przy podpisaniu umowy. Zespół wykonuje bloki muzyczne do 45 minut. Przerwy pomiędzy blokami trwają 15 min. Wyjątkiem są przerwy na gorące posiłki czy też desery i z reguły trwają 30 minut. Jest możliwość przedłużenia czasu grania po ustaleniu tego z zespołem podczas imprezy. Każda dodatkowa godzina zegarowa jest odpłatna a stawka jest ustalana przy podpisaniu umowy.

Repertuar

Posiadamy bogaty repertuar muzyczny między innymi: biesiada, folk, disco, latino, rock i wiele innych. Staramy się zawsze trafić w gusta i oczekiwania słuchacza czy to ze względu na jego wiek czy też na gatunek muzyczny jaki on preferuje i przy jakim bawi się On najlepiej.

Posiadamy

Posiadamy nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy, oraz oświetleniowy wraz z wytwornicą dymu. Instrumenty na których gramy są z najwyższej półki!

Dodatkowe usługi